Bayram alışverişi yapanların üzerine ateş açıldı Bayram alışverişi yapanların üzerine ateş açıldı
GAZİANTEP- ​Gaziantep’te motosikletli bir kişinin bayram alışverişi yapanların üzerine rastgele ateş açması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı. Bayram alışverişi yapanların üzerine ateş açıldı

GAZİANTEP- ​Gaziantep’te motosikletli bir kişinin bayram alışverişi yapanların üzerine rastgele ateş açması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı.

Bayram alış verişi yapanların üzerine ateş açıldı: Biri ağır 5 yaralı
Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde motosikletli bir kişinin bayram alışverişi yapanların üzerine rastgele ateş açması sonucu biri ağır 5 kişi yaralandı.

Olay, Şehitkamil ilçesi Karşıyaka Mahallesi Şoför Ali Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi 27 AN 75 plakalı motosikletiyle caddede kurulan seyyar satıcılardan bayram alışverişi yapan kişilere silah ve pompalı tüfekle rast gelen ateş etti.

Olayda, Zekeriya Melikşah, Tülay Gülderen, Dilek ve Dilan Demir ile Yağmur Çobanoğlu vücutlarının çeşitli yerlerine isabet eden kurşun ve saçma isabet etmesi sonucu yaralandı. Olayın ardından bayram alışverişi yapan kişilerin üzerine rast gele ateş açan kişi motosikleti ile ara sokaklardan kaçarak izini kaybettirdi.

Olay yerine gelen çok sayıda polis geldi. Caddeyi araç ve yaya trafiğine kapatılarak güvenlik önlemi alınırken, yaralılar olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kentteki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Yaralılardan başından vurulan Tülay Gülderen’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

Olay yerinde inceleme yapan polis çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceleyerek saldırıyı gerçekleştiren kişinin yakalanması için çalışma başlattı. (İbrahim Koçyiğit ilkha )

Yorum Yap!
admin

admin

1987/birecik/ Birecikmedya.com teknik yönetici.

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir